-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вальпроком 300 ХРОНО 300 мг № 100 табл.
Оголошено тендер
18 000.00
UAH
Номер:
4eaa2a1df2894c3b985ee304b9908633
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-010712-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вальпроком 300 ХРОНО 300 мг № 100 табл.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
20.07.2026 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяСукачі
Сума18 000.00 UAH