-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт (улаштування тротуарної плитки) за адресою: вул. Богдана Хмельницького, с.Іркліїв Золотоніського району Черкаської області)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-007528-a
Торги не відбулися
320 588.00
UAH без ПДВ
Номер:
5c10ab8469ac4c7ba6e1cae00436c823
Внутрішній номер закупівлі:
29857582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-007528-a
Замовник:
Виконавчий комітет Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408100
-
Адреса:
19950, Україна, Черкаська область, с. Іркліїв, вул. Соборності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія МАНЬКО +380660037593 irkl_buh@ukr.net https://irkliiv-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
320 588.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 15:07 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 15:07 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 13:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴320 588.00 ДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт (улаштування тротуарної плитки) за адресою: вул. Богдана Хмельницького, с.Іркліїв Золотоніського району Черкаської області)