-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт (улаштування тротуарної плитки) за адресою: вул. Богдана Хмельницького, с.Іркліїв Золотоніського району Черкаської області)
Оголошено тендер
384 705.60
UAH
Номер:
762f5ddac1b34e94831b3d4f506a4710
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-005295-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408100
-
Адреса:
19950, Україна, Черкаська область, с. Іркліїв, вул. Соборності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408100
-
Адреса:
19950, Україна, Черкаська область, с. Іркліїв, вул. Соборності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
384 705.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт (улаштування тротуарної плитки) за адресою: вул. Богдана Хмельницького, с.Іркліїв Золотоніського району Черкаської області)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
НК 018:2023:
2112 Вулиці та інші дороги
Дата опублікування:
20.07.2026 12:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт (улаштування тротуарної плитки) за адресою: вул. Богдана Хмельницького, с.Іркліїв Золотоніського району Черкаської області
×
-
НК 018:2023:
2112 Вулиці та інші дороги
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяІркліїв
Сума384 705.60 UAH