-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина); ноутбуки, планшет
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-007251-a
Завершена
154 166.67
UAH без ПДВ
Номер:
96c8ea0e449748cf96a6f61f36bf3257
Внутрішній номер закупівлі:
29857313
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-007251-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40616842
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, с. Великі Гаї, вул. Галицька 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Кружілка +380352490301 irinakruzilka@gmail.com http://vhayi.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
154 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 14:57 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 14:57 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 11:57
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 28.07.2026 09:36
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴154 166.67 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина); ноутбуки, планшет