• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина); ноутбуки, планшет

Оголошено тендер

185 000.00 UAH
Номер: 5959ecc666dd4ff8879b8cade2a1f95d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-20-009073-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради
Очікувана вартість: 185 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина); ноутбуки, планшет
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.07.2026 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Планшет
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВеликі Гаї
Сума185 000.00 UAH