-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кріпильні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-007254-a
Торги не відбулися
313 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
b96fb746d15a458082a70e06095c5880
Внутрішній номер закупівлі:
29857310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-007254-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій ТЕНДІТ +380542700185 zakupivli-vodokanal@ukr.net http://vodokanal.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
313 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 14:58 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 14:58 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴313 200.00 Кріпильні деталі