-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кріпильні вироби
Оголошено тендер
375 840.00
UAH
Номер:
90fa2a360ab3492ba2ef0041e1a02593
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-008739-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
375 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кріпильні вироби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталі
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.07.2026 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6013 - Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяСумська
Сума375 840.00 UAH