• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт частини будівлі Голишівської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, що знаходиться за адресою: вулиця Центральна , будинок 83, село Голишів, Рівненський район, Рівненська область за ДК 021: 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Торги не відбулися

1 261 478.00 UAH без ПДВ
Номер: 573b086c4dfc40968c69eefb90ea4540
Внутрішній номер закупівлі: 29854477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-20-004423-a   
Замовник: ГОЛИШІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександра Дем'янова +380980037565 golyshivzakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 261 478.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.07.2026 12:35 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2026 12:35 - 28.07.2026 08:00
Аукціон: з 29.07.2026 15:40
Період кваліфікації: 28.07.2026 08:00 - 29.07.2026 09:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 261 478.00 Поточний ремонт частини будівлі Голишівської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, що знаходиться за адресою: вулиця Центральна , будинок 83, село Голишів, Рівненський район, Рівненська область за ДК 021: 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи