• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт частини будівлі Голишівської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, що знаходиться за адресою: вулиця Центральна , будинок 83, село Голишів, Рівненський район, Рівненська область за ДК 021: 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Оголошено тендер

1 513 773.60 UAH
Номер: cb26f8e78345489882e82e61c9819766
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-20-005344-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛИШІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛИШІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 513 773.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт частини будівлі Голишівської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, що знаходиться за адресою: вулиця Центральна , будинок 83, село Голишів, Рівненський район, Рівненська область за ДК 021: 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.07.2026 12:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГолишів
Сума1 513 773.60 UAH