• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо

Завершена

64 250.00 UAH без ПДВ
Номер: 0ab2c7ccf0a04e878af27b0d156b8f29
Внутрішній номер закупівлі: 29850329
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-20-000269-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міське дорожнє управління" Херсонської міської ради
Контактна особа: Сергієва-Шмаркатюк Оксана Миколаївна 380552236354 miskdorypr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 64 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.07.2026 09:38 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2026 09:38 - 01.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.08.2026 13:26
Період кваліфікації: 01.08.2026 00:00 - 03.08.2026 08:40
Період завантаження договору: 09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴64 250.00 Дизельне паливо