-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
77 100.00
UAH
Номер:
320422fddc9943d29529ba0cb11c4484
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-000300-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міське дорожнє управління" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359262
-
Адреса:
73009, Україна, Херсонська область, Херсон, Вулиця Фонтанна, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міське дорожнє управління" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359262
-
Адреса:
73009, Україна, Херсонська область, Херсон, Вулиця Фонтанна, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
77 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
20.07.2026 08:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума77 100.00 UAH