-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Колісні транспортні засоби в кількості 2 - шт., за ДК 021:2015: ДК 021:2015: 34130000-7 "Мототранспортні вантажні засоби"
Тендер Prozorro UA-2026-07-18-000303-a
Завершена
4 500 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9bcb60495ce5410b863c2e63b5da3fc9
Внутрішній номер закупівлі:
29849387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-18-000303-a
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Андрієвський +380752888730 andriievskyi2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.07.2026 12:29 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.07.2026 12:29 - 27.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 13:47
Період кваліфікації:
27.07.2026 00:00 - 04.08.2026 16:06
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 500 000.00 Колісні транспортні засоби в кількості 2 - шт., за ДК 021:2015: ДК 021:2015: 34130000-7 "Мототранспортні вантажні засоби"