-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі (Спеціалізований санітарний транспорт (неброньований) (тип С, 4х2))
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-010752-a
У номенклатуру медичних виробів класифікатора НК 031-2024 не включено предмет закупівлі. НК 024:2023: 35988 - Автомобільна швидка допомога
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 12 днів назад
18 691 585.00
UAH без ПДВ
Номер:
27c28ebf62574422b5d5d8235cc32c13
Внутрішній номер закупівлі:
29848783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-010752-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Стаховська +380671344281 s.stakhovska@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 691 585.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 19:19 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 19:19 - 28.07.2026 10:00
Аукціон:
29.07.2026 12:21 - 29.07.2026 12:44
Період кваліфікації:
29.07.2026 12:44 - 19.08.2026 16:13
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 691 585.00 ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі (Спеціалізований санітарний транспорт (неброньований) (тип С, 4х2))