-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі (Спеціалізований санітарний транспорт (неброньований) (тип С, 4х4))
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-010730-a
НК 024:2023 - 35988 Автомобільна швидка допомога. У номенклатуру медичних виробів класифікатора НК 031-2024 не включено предмет закупівлі.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
80 747 648.00
UAH без ПДВ
Номер:
c386bf76cb1a4ce2b6cacf9b990e90cb
Внутрішній номер закупівлі:
29848762
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-010730-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Шашкіна +380671344281 o.shashkina@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 747 648.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 19:11 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 19:11 - 05.08.2026 10:00
Аукціон:
06.08.2026 13:02 - 06.08.2026 13:25
Період кваліфікації:
06.08.2026 13:25 - 25.08.2026 16:13
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 747 648.00 ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі (Спеціалізований санітарний транспорт (неброньований) (тип С, 4х4))