• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 3
  • Донорські кошти

Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-14 Ніжин – Бахмач – Дмитрівка, км 4+320 – км 112+060 (окремими ділянками) (45233142-6 Ремонт доріг)

Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Закупівля здійснюється згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility). Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту: «Публічний інвестиційний проєкт «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-14 Ніжин — Бахмач — Дмитрівка, км 4 + 320 — км 112 + 060 (окремими ділянками)». Закупівля Фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility”; Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: 11.7 (Інвестування не менше 350 млн євро в транспортну інфраструктуру) . Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Завершена

1 079 888 083.33 UAH без ПДВ
Номер: dfa474dfa3364dc49249200bae12181b
Внутрішній номер закупівлі: 29848034
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-010000-a   
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області
Контактна особа: Шамигіна Людмила Едуардівна 380462651260 shamihina.le@restoration.gov.ua
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 079 888 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 16:44 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 16:44 - 04.08.2026 16:00
Аукціон: з 05.08.2026 14:35
Період кваліфікації: 04.08.2026 16:00 - 13.08.2026 15:14
Період завантаження договору: 19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 079 888 083.33 Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-14 Ніжин – Бахмач – Дмитрівка, км 4+320 – км 112+060 (окремими ділянками) (45233142-6 Ремонт доріг)