-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-14 Ніжин – Бахмач – Дмитрівка, км 4+320 – км 112+060 (окремими ділянками) (45233142-6 Ремонт доріг)
Оголошено тендер
1 295 865 700.00
UAH
Номер:
02b4cd19f0d1497682dd05243cd6bf78
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-17-011687-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25901106
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25901106
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 295 865 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-14 Ніжин – Бахмач – Дмитрівка, км 4+320 – км 112+060 (окремими ділянками) (45233142-6 Ремонт доріг)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Закупівля здійснюється згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility). Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту: «Публічний інвестиційний проєкт «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-14 Ніжин — Бахмач — Дмитрівка, км 4 + 320 — км 112 + 060 (окремими ділянками)». Закупівля Фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility”; Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: 11.7 (Інвестування не менше 350 млн євро в транспортну інфраструктуру) . Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45233142-6 Ремонт доріг
Індекс автомобільних доріг:
T-25-14 Ніжин - Бахмач - Дмитрівка
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
17.07.2026 16:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється згідно з Рамковою угодою між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility).
Код класифікації видатківКПК-2026:3101150 - Реалізація публічних інвестиційних проектів Міністерства розвитку громад та територій України
Сума1 295 865 700.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-300426-C1EBE84D
Назва проєкту:
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-14 Ніжин - Бахмач - Дмитрівка км 4+320 - км 112+060 (окремими ділянками)
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-300426-C1EBE84D