-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Подовження ліцензії на програмне забезпечення Oxegen Forensic Detective
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-009889-a
Завершена
187 350.00
UAH без ПДВ
Номер:
d964f37bd05f49f69330fe6318214293
Внутрішній номер закупівлі:
29847917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-009889-a
Замовник:
Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575285
-
Адреса:
04119, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Ґарета Джонса, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Карпенко Діана Віталіївна +380442262172 ndekc_kiev_vor@ukr.net http://ndekc.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72310000-1 Послуги з обробки данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
187 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 16:25 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 16:25 - 27.07.2026 16:27
Аукціон:
з 28.07.2026 15:32
Період кваліфікації:
27.07.2026 16:27 - 28.07.2026 12:09
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 350.00 Подовження ліцензії на програмне забезпечення Oxegen Forensic Detective