• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Подовження ліцензії на програмне забезпечення Oxegen Forensic Detective

Оголошено тендер

224 820.00 UAH
Номер: 60c2e2e3e7fc4282b6f6a44625892cb2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-17-011389-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
Замовник: Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
Очікувана вартість: 224 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Подовження ліцензії на програмне забезпечення Oxegen Forensic Detective
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.07.2026 16:02

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Подовження ліцензії на програмне забезпечення Oxegen Forensic Detective
Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума224 820.00 UAH