-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний комплекс (зі встановленням)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-009672-a
Завершена
683 333.34
UAH без ПДВ
Номер:
8f3a0f8ccf6e4878a3652efc598822db
Внутрішній номер закупівлі:
29847701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-009672-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
683 333.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 16:08 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 16:08 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:57
Період кваліфікації:
25.07.2026 00:00 - 28.07.2026 15:31
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴683 333.34 Спортивний комплекс (зі встановленням)