-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний комплекс (зі встановленням)
Оголошено тендер
820 000.00
UAH
Номер:
71a38be4376b4bea95f73894423f03da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-17-011254-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
820 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спортивний комплекс (зі встановленням)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.07.2026 15:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Спортивний комплекс (зі встановленням)
Кількість
5 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаксаганський
Сума820 000.00 UAH