• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виконання поточного ремонту ПР-1 тепловозів ТЕМ2-6504, ТЕМ2-7363 та ТЕМ2УМ-155

Завершена

1 432 599.98 UAH без ПДВ
Номер: 1f1a878ea2614978b002125ecf8878e1
Внутрішній номер закупівлі: 29847342
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-009309-a   
Замовник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Контактна особа: БАСАРАБ Микола Миколайович +380503847607 basarab@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 432 599.98 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 15:52 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 15:52 - 25.07.2026 15:54
Аукціон: з 27.07.2026 15:49
Період кваліфікації: 25.07.2026 15:54 - 28.07.2026 10:13
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 432 599.98 Виконання поточного ремонту ПР-1 тепловозів ТЕМ2-6504, ТЕМ2-7363 та ТЕМ2УМ-155