-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання поточного ремонту ПР-1 тепловозів ТЕМ2-6504, ТЕМ2-7363 та ТЕМ2УМ-155
Оголошено тендер
1 719 119.97
UAH
Номер:
781c260fcc5144d9b66222130542ae77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-17-010336-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Олеся Гончара, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Олеся Гончара, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 719 119.97 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виконання поточного ремонту ПР-1 тепловозів ТЕМ2-6504, ТЕМ2-7363 та ТЕМ2УМ-155
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Дата опублікування:
17.07.2026 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 719 119.97 UAH