• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мобільна робоча станція

Завершена

186 666.67 UAH без ПДВ
Номер: 08ef8bad08cf46f9b1c98de3e45ba8df
Внутрішній номер закупівлі: 29847017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-008983-a   
Замовник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Контактна особа: Солонецький Олексій Іванович 380504023368 hnukarazin22@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 186 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 15:38 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 15:38 - 25.07.2026 00:00
Аукціон: з 27.07.2026 12:36
Період кваліфікації: 25.07.2026 00:00 - 28.07.2026 15:37
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴186 666.67 Мобільна робоча станція