• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мобільна робоча станція

Оголошено тендер

224 000.00 UAH
Номер: 50c653f42c98450ba13431669cb18c56
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-07-003711-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Замовник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Очікувана вартість: 224 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мобільна робоча станція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.07.2026 11:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума224 000.00 UAH