-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Щорічне навчання і перевірка знань з питань охорони праці при проведенні водолазних робіт та допуску до медичного забезпечення водолазів працівників філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-008644-a
Торги не відбулися
7 803.33
UAH без ПДВ
Номер:
e75dde612eb246b58f54e3a513ff958b
Внутрішній номер закупівлі:
29846680
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-008644-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій МУХІН 380504867544 a.mukhin@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 803.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:29 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:29 - 25.07.2026 09:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 803.33 Щорічне навчання і перевірка знань з питань охорони праці при проведенні водолазних робіт та допуску до медичного забезпечення водолазів працівників філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"