• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Щорічне навчання і перевірка знань з питань охорони праці при проведенні водолазних робіт та допуску до медичного забезпечення водолазів працівників філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

7 803.33 UAH
Номер: e967779aac4247e8981bb6d2bf011cf4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-17-007691-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 7 803.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Щорічне навчання і перевірка знань з питань охорони праці при проведенні водолазних робіт та допуску до медичного забезпечення водолазів працівників філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №381-26 від 17.07.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби
Дата опублікування: 17.07.2026 13:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума7 803.33 UAH