-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення та зберігання циклотрона Eclipse RD на спеціалізованому майданчику
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-008507-a
Завершена
467 260.00
UAH без ПДВ
Номер:
1354ada3565c46f2a769ba42db8a0203
Внутрішній номер закупівлі:
29846525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-008507-a
Замовник:
Клінічна лікарня "Феофанія" Державного управління справами
×
-
Код ЄДРПОУ:
05415792
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, м.Київ, вулиця Академіка Заболотного, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослав Кметюк +380442596377 kmetyuk@feofaniya.org http://www.feofaniya.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
467 260.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:15 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:15 - 27.07.2026 09:00
Аукціон:
з 28.07.2026 12:36
Період кваліфікації:
27.07.2026 09:00 - 29.07.2026 16:10
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴467 260.00 Послуги з перевезення та зберігання циклотрона Eclipse RD на спеціалізованому майданчику