• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з перевезення та зберігання циклотрона Eclipse RD на спеціалізованому майданчику

Оголошено тендер

560 712.00 UAH
Номер: 5b7a8479d7344241b32eb8c2d06eefa3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-17-009497-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Клінічна лікарня "Феофанія" Державного управління справами
Замовник: Клінічна лікарня "Феофанія" Державного управління справами
Очікувана вартість: 560 712.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з перевезення та зберігання циклотрона Eclipse RD на спеціалізованому майданчику
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.07.2026 14:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0301170 - Надання медичних послуг медичними закладами
Сума560 712.00 UAH