-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Затискачі (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-007748-a
Торги не відбулися
14 401.44
UAH без ПДВ
Номер:
7d96d1e213a645559c5b7c1265332543
Внутрішній номер закупівлі:
29845770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-007748-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362755
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зубенка Владислава будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Денисенко +380982264824 denvsmns@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 401.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 14:45 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 14:45 - 25.07.2026 09:00
Аукціон:
з 27.07.2026 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 401.44 Затискачі (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)