• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Затискачі (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)

Оголошено тендер

17 281.73 UAH
Номер: 956147bc41574d838a458f15e1da1b33
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-17-009101-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 17 281.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Затискачі (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.07.2026 14:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума17 281.73 UAH