-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-007051-a
Місце поставки – за адресою Замовника (79008, Україна , Львівська обл., місто Львів, пл.Андрія Парубія, 1) Кількість: 2 шт., згідно Технічної специфікації (Додаток №1 до тендерної документації).
Завершена
220 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
44f56abb2fa54149ba2b7571e03329bc
Внутрішній номер закупівлі:
29845095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-007051-a
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, Пл. Андрія Парубія , будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 14:20 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 14:20 - 11.08.2026 01:00
Аукціон:
з 12.08.2026 13:55
Період кваліфікації:
11.08.2026 01:00 - 12.08.2026 16:23
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 000.00 Кондиціонери