-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-007051-a
Місце поставки – за адресою Замовника (79008, Україна , Львівська обл., місто Львів, пл.Андрія Парубія, 1) Кількість: 2 шт., згідно Технічної специфікації (Додаток №1 до тендерної документації).
Завершена
220 000.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
17.07.2026 14:20 - 08.08.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
Усунення дискримінаційних вимог
Номер:
fe6f9cd7b74043ba96c9851af48f78e2
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-17-007051-a.a1
Назва:
Усунення дискримінаційних вимог
Скарга:
Внесення змін то технічної специфікації
Пов'язані документи:
Учасник
- pasport_Kanion_KWSM_24IR410AHF.pdf 21.07.2026 14:48
- Скарга до АМКУ_UA-2026-07-17-007051-a.pdf 21.07.2026 14:48
- Скарга до АМКУ_UA-2026-07-17-007051-a.docx 21.07.2026 14:48
- Запропонований Розділ 4 зі змінами.docx 21.07.2026 14:48
- sign.p7s 21.07.2026 14:49
- рішення від 23.07.2026 № 8945.pdf 23.07.2026 14:09
- Інформація про резолютивну частину рішення від 31.07.2026 № 9313.pdf 03.08.2026 16:33
- рішення від 31.07.2026 № 9313.pdf 05.08.2026 17:35
- пояснення_0001.pdf 24.07.2026 15:07
- Пояснення по скарзі.docx 24.07.2026 15:07
Дата прийняття скарги до розгляду:
21.07.2026 14:54
Дата розгляду скарги:
31.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
23.07.2026 14:09
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
05.08.2026 17:37
Дата виконання рішення Замовником:
06.08.2026 10:59
Коментар замовника щодо усунення порушень:
На виконання РІШЕННЯ
№ 9313-р/пк-пз від 31.07.2026 Замовником було внесено зміни до тендерної документації за процедурою закупівлі -
"Кондиціонери", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі
Уповноваженого органу за № UA-2026-07-17-007051-a, з метою усунення порушень,
зазначених у мотивувальній частині цього рішення.
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
839c36b342a74c8993dc3dd97efafd86
Заголовок пункту скарги:
Внесення змін то технічної специфікації
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на лот
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Усунення дискримінаційних вимог щодо збільшення потенційного кола учасників в державній закупівлі
×
-
Назва доказу:
pasport_Kanion_KWSM_24IR410AHF.pdf
-
Повʼязаний документ:
pasport_Kanion_KWSM_24IR410AHF.pdf
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Запити Органу оскарження
Номер:
ed4ff445c7dc438faa02f629c82a665a
Тема запиту:
ПОЯСНЕННЯ ПО СУТІ СКАРГИ
Текст запиту:
Розглянувши скаргу Товариство з обмеженою відповідальністю “НЕКСОРА ТЕХ ” (надалі – Скаржник) щодо вимог тендерної документації щодо закупівлі «ДК 021:2015: 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери)» (надалі – Процедура закупівлі) Управління майном спільної власності Львівської обласної ради (надалі – Замовник) повідомляє наступне:
Замовник погоджується з доводами, викладеними у скарзі Скаржника, та визнає необхідність приведення тендерної документації у відповідність до вимог законодавства у сфері публічних закупівель. У зв'язку з цим до тендерної документації за вказаною процедурою закупівлі буде внесено відповідні зміни в установленому законодавством порядку.
Дата опублікування:
24.07.2026 15:07