• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051418 Майдан - Суханівка км 0+000 - км 29+600

Завершена

3 527 219.00 UAH без ПДВ
Номер: 8b6e6e93887342a99e7992efff5f1a72
Внутрішній номер закупівлі: 29844729
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-006680-a   
Замовник: Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
Контактна особа: Олег Городчиков +380958444129 00383@dn.gov.ua https://rbgp.dn.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 527 219.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 14:02 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 14:02 - 26.07.2026 00:00
Аукціон: з 27.07.2026 15:32
Період кваліфікації: 26.07.2026 00:00 - 27.07.2026 16:18
Період завантаження договору: 02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 527 219.00 Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051418 Майдан - Суханівка км 0+000 - км 29+600