• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051418 Майдан - Суханівка км 0+000 - км 29+600

Оголошено тендер

4 232 663.00 UAH
Номер: d156f9d0ccf046d3997b649200ea5ebf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-17-007452-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
Замовник: Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 4 232 663.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051418 Майдан - Суханівка км 0+000 - км 29+600
Примітки: закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 17.07.2026 13:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата здійснюється за рахунок обласного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКраматорськ
Сума4 232 663.00 UAH