-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зонд 1021 для отоакустичної емісії OtoRead
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-005891-a
Торги не відбулися
60 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
8918639cc1894062a6878891bc1cb020
Внутрішній номер закупівлі:
29843929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-005891-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вознюк Назар Віталійович 380975832051 rodl.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 13:26 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 13:26 - 27.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 13:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 200.00 Зонд 1021 для отоакустичної емісії OtoRead