-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зонд 1021 для отоакустичної емісії OtoRead
Оголошено тендер
72 240.00
UAH
Номер:
2e887403e0df4c029fb54a4cd06efaa2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-17-006904-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
72 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зонд 1021 для отоакустичної емісії OtoRead
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
НК 024:2023:
62677 Комплект для налаштування аудіометрів/слухових апаратів
КЕКВ:
2600 Поточні трансферти
Дата опублікування:
17.07.2026 13:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума72 240.00 UAH