• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Скасування закупівлі

ДК 021:2015: 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (бінокуляр нічного бачення PVS-31 PRO GEN3 FOM 2000+ (або еквівалент)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 27 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 27 робочих днів

5 886 333.00 UAH без ПДВ
Номер: 6756234ca3f54f1ea891a1da3933bc03
Внутрішній номер закупівлі: 29843784
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-005744-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Владислав Касян +0432594415 ulmtzgunpvinn@gmail.com http://vn.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 886 333.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 13:13 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 13:13 - 27.07.2026 00:00
Аукціон: 27.07.2026 12:09 - 27.07.2026 12:38
Період кваліфікації: з 27.07.2026 12:38

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: c00682dc589149b981b257d94f922dd4
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: У зв’язку із відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів
Період оскарження: 27.08.2026 10:32 - 07.09.2026 00:00
Дата опублікування: 27.08.2026 10:32
Статус:
Період оскарження
  • Лот №1 ₴5 886 333.00 Бінокуляр нічного бачення PVS-31 PRO GEN3 FOM 2000+ (або еквівалент)