• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування обладнання: Відеоколоноскоп EС-3890LK (серійний номер: M121641)

Завершена

635 570.00 UAH без ПДВ
Номер: e0abf1889dd24c3ebaf52037692f361e
Внутрішній номер закупівлі: 29843593
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-005554-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Бабік +380986763130 olga-140@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 635 570.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 13:01 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 13:01 - 25.07.2026 08:00
Аукціон: з 27.07.2026 13:06
Період кваліфікації: 25.07.2026 08:00 - 30.07.2026 10:41
Період завантаження договору: 05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴635 570.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування обладнання: Відеоколоноскоп EС-3890LK (серійний номер: M121641)