-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування обладнання: Відеоколоноскоп EС-3890LK (серійний номер: M121641)
Оголошено тендер
635 570.00
UAH
Номер:
5373d66337714f8b87be5ac8b3e4dd44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-17-006525-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
635 570.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування обладнання: Відеоколоноскоп EС-3890LK (серійний номер: M121641)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.07.2026 12:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума635 570.00 UAH