• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного аварійного ремонту жіночого санвузла першого поверху Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області

Завершена

1 215 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c608e49f509345b39c435e35a30eca87
Внутрішній номер закупівлі: 29842565
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-004520-a   
Замовник: Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
Контактна особа: Богдан Носуля +380634634400 school38.tender@gmail.com https://www.poltavaschool38.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 215 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 12:05 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 12:05 - 27.07.2026 00:00
Аукціон: з 27.07.2026 13:45
Період кваліфікації: 27.07.2026 00:00 - 28.07.2026 12:46
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 215 000.00 Послуги з поточного аварійного ремонту жіночого санвузла першого поверху Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області