-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту жіночого санвузла першого поверху Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області
Оголошено тендер
1 215 000.00
UAH
Номер:
be976e2d4f08421482138b4f9b2c09fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-17-005195-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22539573
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22539573
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 215 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного аварійного ремонту жіночого санвузла першого поверху Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.07.2026 11:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного аварійного ремонту жіночого санвузла першого поверху Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївський
Сума1 215 000.00 UAH