• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби (Склад пилопридушуючий полімерний захисний з локалізуючим ефектом)

Склад пилопридушуючий полімерний захисний з локалізуючим ефектом

Торги не відбулися

60 000.00 UAH без ПДВ
Номер: ac3b4ba99c8f4c46999715e54665083f
Внутрішній номер закупівлі: 29840317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-002272-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Контактна особа: Настека Світлана Миколаївна 0459344290 nasteka@chnpp.gov.ua http://www.chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 10:38 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 10:38 - 27.07.2026 00:00
Аукціон: з 27.07.2026 15:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴60 000.00 Склад пилопридушуючий полімерний захисний з локалізуючим ефектом