-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з утримання модульних тимчасових споруд для укриття населення, що перебувають у межах Тернівського району (ДК 021:2015: 90910000-9 - Послуги з прибирання)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-001941-a
Торги не відбулися
157 269.17
UAH без ПДВ
Номер:
5e016b273a924215a886fa6257e564c6
Внутрішній номер закупівлі:
29839979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-001941-a
Замовник:
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052554
-
Адреса:
50079, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Антона Ігнатченка, буд. 1А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександра Ступак +380686851515 zakupivli04052554@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
157 269.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 10:24 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 10:24 - 26.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴157 269.17 Послуги з утримання модульних тимчасових та інших споруд для укриття населення, що перебувають у межах Тернівського району (ДК 021:2015: 90910000-9 - Послуги з прибирання).