• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з утримання модульних тимчасових споруд для укриття населення, що перебувають у межах Тернівського району (ДК 021:2015: 90910000-9 - Послуги з прибирання)

Оголошено тендер

188 723.00 UAH
Номер: 2eaaad09438146dcaee1f1e1c1d887c8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-17-001989-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради
Замовник: Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради
Очікувана вартість: 188 723.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з утримання модульних тимчасових споруд для укриття населення, що перебувають у межах Тернівського району (ДК 021:2015: 90910000-9 - Послуги з прибирання)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.07.2026 10:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернівський
Сума188 723.00 UAH