• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі спортивного залу ліцею №23 ім. М.Очерета за адресою: вул.Б.Лятошинського,14 в м. Житомир (ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

Торги не відбулися

256 447.68 UAH без ПДВ
Номер: 35a10026a4484a15983c428f18061cc4
Внутрішній номер закупівлі: 29837999
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-010922-a   
Замовник: Ліцей № 23 міста Житомира ім. М.Очерета
Контактна особа: Галагуз Майя Григорівна +380975895188 buh.gymnasium23.zt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 256 447.68 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 23:16 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 23:16 - 24.07.2026 00:00
Аукціон: з 24.07.2026 11:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴256 447.68 Поточний ремонт покрівлі спортивного залу ліцею №23 ім. М.Очерета за адресою: вул.Б.Лятошинського,14 в м. Житомир (ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)