-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі спортивного залу ліцею №23 ім. М.Очерета за адресою: вул.Б.Лятошинського,14 в м. Житомир (ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено тендер
307 800.00
UAH
Номер:
0b4ad5438a9b4117904aa6e71f77f496
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-16-006563-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей № 23 міста Житомира ім. М.Очерета
×
-
Код ЄДРПОУ:
22059130
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Лятошинського, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей № 23 міста Житомира ім. М.Очерета
×
-
Код ЄДРПОУ:
22059130
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Лятошинського, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
307 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покрівлі спортивного залу ліцею №23 ім. М.Очерета за адресою: вул.Б.Лятошинського,14 в м. Житомир (ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Примітки:
Затверджено 16.07.2026. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження - 10014, Житомирська обл., місто Житомир, вул. Бориса Лятошинського, будинок 14.. Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.07.2026 13:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомир
Сума307 800.00 UAH