• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт частини даху із заміною гостроаварійних елементів адмінбудинку за адресою: м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1

Місце надання послуг: за адресою визначеною замовником -м. Львів,пл. Андрія Парубія, 1; Кількість – 1 послуга, згідно обсягів ТС

Завершена

1 291 666.67 UAH без ПДВ
Номер: 8d721a7426a2483db7b4ad8c01fb2955
Внутрішній номер закупівлі: 29836903
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-009837-a   
Замовник: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
Контактна особа: Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 291 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 17:01 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 17:01 - 24.07.2026 01:00
Аукціон: з 27.07.2026 12:15
Період кваліфікації: 24.07.2026 01:00 - 27.07.2026 15:41
Період завантаження договору: 02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 291 666.67 Поточний ремонт частини даху із заміною гостроаварійних елементів адмінбудинку за адресою: м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1