-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини даху із заміною гостроаварійних елементів адмінбудинку за адресою: м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1
Оголошено тендер
1 550 000.00
UAH
Номер:
ce5938163c784a0590271079ab0d2f8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-16-011153-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, Пл. Андрія Парубія , будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, Пл. Андрія Парубія , будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт частини даху із заміною гостроаварійних елементів адмінбудинку за адресою: м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.07.2026 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалицький
Сума1 550 000.00 UAH