-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень 3 поверху - № 31,32,33,37,38 адмінбудинку за адресою: м. Львів, пл. Андрія Парубія, 2
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-009769-a
Місце надання послуг: за адресою визначеною замовником -м. Львів, пл. Андрія Парубія, 2; Кількість – 1 послуга, згідно обсягів ТС
Завершена
1 416 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
b1ddb4ca141a4935ba623b4ceb4259ae
Внутрішній номер закупівлі:
29836820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-009769-a
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, Пл. Андрія Парубія , будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 416 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 17:04 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 17:04 - 24.07.2026 01:00
Аукціон:
з 27.07.2026 15:24
Період кваліфікації:
24.07.2026 01:00 - 27.07.2026 15:42
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 416 666.67 Поточний ремонт приміщень 3 поверху - № 31,32,33,37,38 адмінбудинку за адресою: м. Львів, пл. Андрія Парубія, 2