• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень 3 поверху - № 31,32,33,37,38 адмінбудинку за адресою: м. Львів, пл. Андрія Парубія, 2

Оголошено тендер

1 700 000.00 UAH
Номер: cc69426fa3cb4215a7a47be43c0a161b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-16-011125-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
Замовник: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
Очікувана вартість: 1 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень 3 поверху - № 31,32,33,37,38 адмінбудинку за адресою: м. Львів, пл. Андрія Парубія, 2
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.07.2026 16:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалицький
Сума1 700 000.00 UAH